biuro@agencjanoipieknie.pl

.

.

.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński, aż iskry polecą!

prosecco van events
Przyszłą Pannę Młodą można rzecz jasna zabrać do klubu, ale czy to jest atrakcja, o której będzie pamiętała po wsze czasy? Mamy coś znacznie bardziej kuszącego! To my przyjedziemy we wskazane miejsce i damy Wam zatrzęsienie bąbelków w połączeniu z retro przyjemnością. Ultra nowoczesność i przepiękna, jakże kobieca tradycja…. To teraz do rzeczy!

Po pierwsze: Prosecco Van

 

Trójkołowa, mobilna bryka przyjemności! Niewielkich rozmiarów van z nalewakami, z których poleci to, co sobie zamówicie. Poczytajcie o naszym PROSECCO VANIE i powiedzcie „tak” tej przyjemności. Bąbelki na wieczorze panieńskim to po prostu MUST HAVE! Przyszła Panna Młoda będzie szczęśliwa!

Po drugie: Kwiaty na głowie

Piękne, pachnące kwiaty w Waszych dłoniach zmienią się w prześliczne, kobiece wianki! To retro i bio alternatywa do plastikowych rogów… Stare i nowoczesne metody przybliży dyplomowana florystka, która poprowadzi warsztaty w mega luźnej atmosferze. Kwiaty i uśmiech – oto Wasze atrybuty.

Po trzecie: Strefa chillout

Wy wskazujecie miejsce, my działamy dalej. Wokół Processo Vana tworzymy strefę chillout. Zbudujemy ją z leżaków, miękkich kocyków, poduszek najróżniejszego kalibru. Będzie też włoska muzyka, sznury z oświetleniem LED, a jak będziecie grzeczne to puścimy Wam milion baniek.


Po czwarte: Fotki, foteczki…

Wy się bawicie, a my robimy Wam zdjęcia. Dostaniecie je potem od nas w prezencie. Na pamiątkę. Wyobraźcie sobie, jak niesamowicie piękne będziecie w chwili, kiedy własnoręcznie upleciony wianek ozdobi Wasze głowy… To wręcz magiczny moment. Uwiecznimy go. Zatrzymamy tę chwilę na zawsze.

Wieczór panieński z „No i pięknie”

 

  •  wino musujące – ilość ustalamy indywidualnie
  • warsztaty plecenia wianków na głowę
  • kwiaty do pracy dla każdej uczestniczki
  • 160 kieliszków szklanych
  • 5 h obsługi barmańskiej
  • strefa chillout
  • pamiątkowe zdjęcia z Prosecco Vanem